PKCNodrošinājuma pavēlniecības Pārvietošanas koordinācijas centrs nodrošina NATO valstu bruņoto spēku vienību pārvietošanas koordināciju Latvijas teritorijā, koordinē un organizē mūsu armijas personāla, ekipējuma un tehnikas transportēšanu uz un no starptautisko operāciju un mācību norises rajoniem, kā arī koordinē, kontrolē un vada visa veida muitas operāciju izpildi saistībā ar bruņoto spēku pārvietošanos vai pārvadājumiem.

Vienības

Pārvietošanas koordinācijas centra uzdevumi:

  • Nodrošināt Nacionālo bruņoto spēku vienību pārvietošanas koordināciju.

  • Koordinēt un organizēt Nacionālo bruņoto spēku personāla, ekipējuma un tehnikas transportēšanu uz/no starptautisko operāciju un mācību rajoniem.

  • Koordinēt, kontrolēt un vadīt militārā transporta līdzekļu, ekipējuma, MTL, personāla un vienību kustību un nodrošināt pareizu muitas protokolu izpildi lidostās, jūras ostās, dzelzceļa terminālos.

     

Kā mūs atrast?

Video

Latvijā ierodas Kanādas tehnika

2017.gada 6.maijā Latvijas Nacionālo bruņoto spēku karavīri un Kanādas bruņoto spēku karavīri Rīgas ostā veica Kanādas ekipējuma, loģistikas un komunikāciju sistēmu, kaujas atbalsta tehnikas un vieglo kaujas bruņumašīnu izkraušanu.

Esi viens no mums - kļūsti karavīrs!