Mācības | Nacionālie bruņotie spēki

Aktualitātes un mācības

TAVAI DROŠĪBAI

Aicinām piedalīties Industriju dienās NBS

Š.g. 25. un 27. maijā tiek rīkotas “Industrijas dienas NBS”, kuru mērķis ir rosināt diskusiju par aizsardzības nozarē aktuāliem jautājumiem, kā arī sniegt iespēju Latvijas uzņēmējiem un pētniecības iestādēm iepazīstināt Nacionālos bruņotos spēkus un sabiedrotos ar Latvijā ražotajiem produktiem un pakalpojumiem.

Aicinām piedalīties Industriju dienās NBS

25. maijā, viesnīcā Radisson Blue Latvia, plānotas plenārsesijas par tādām aizsardzības nozares aktualitātēm kā drošības un aizsardzības industriju noturība un izaicinājumi klimata pārmaiņu un resursu pieejamības kontekstā. Paredzētas arī paralēlās sesijas, kurās uzņēmēji varēs uzzināt par nozares aktualitātēm un licencēšanas iespējām, atbalsta mehānismiem un lielākajiem plānotajiem iepirkumiem aizsardzības nozarē. Savukārt ar vietējo militārās industrijas uzņēmumu spēju demonstrāciju iepazīstināsim 27. maijā Ādažu militārajā bāzē.

“Industriju dienas NBS” organizē Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federāciju.

Ar pasākuma programmu iespējams iepazīties šeit. 

Aicinām pieteikt savu dalību, reģistrējoties šeit.

Latvijā ieradušies pirmie Dānijas bruņoto spēku kontingenta karavīri