RACJa vēlies kļūt par karavīru vai studēt aizsardzības akadēmijā, apgūstot virsnieka profesiju, Rekrutēšanas un atlases centrs ir tā bruņoto spēku apakšvienība, kura palīdzēs šo vēlmi realizēt!

Esi viens no mums. Kļūsti karavīrs! Neskaidrību gadījumā zvani mums uz numuru 67137137 vai raksti uz e-pasta adresi rekrutesana@mil.lv.

Rekrutēšanas un atlases centrs, kas ir Apvienotā štāba Mobilizācijas un rekrutēšanas pārvaldes struktūrvienība, organizē un veic profesionālā dienesta kandidātu rekrutēšanu un atlasi dienestam Nacionālo bruņoto spēku vienībās un studijām Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā.

Kandidātu piesaistīšanu dienestam bruņotajos spēkos un studijām aizsardzības akadēmijā atbalsta arī regulāro spēku un Zemessardzes vienības, līdz ar to kandidāts rekrutēšanas procesu var sākt ne tikai Rekrutēšanas un atlases centrā, kas ir izvietots Rīgā, Krustabaznīcas ielā 9, bet arī savai dzīvesvietai tuvākajā bruņoto spēku vienībā. Pieteikties dienestam var arī elektroniski, pieteikuma anketu aizpildot bruņoto spēku interneta vietnes www.mil.lv sadaļā “Kļūsti karavīrs”.

Rekrutēšanas un atlases centrs kandidātiem piedāvā atlasi veikt divās dienās ar bezmaksas nakšņošanu armijas kazarmās Rīgā. Pirmajā dienā kandidāti veic medicīnisko pārbaudi, bet otrajā – fiziskās sagatavotības un psihodiagnostikas testus. Divu dienu atlasē tiek nodrošināta arī bezmaksas ēdināšana.

Sākot atlasi, kandidāts var izvēlēties vienu no diviem medicīniskās pārbaudes veikšanas variantiem: centralizēti bruņoto spēku Medicīnas nodrošinājuma centrā Rīgā vai decentralizēti dzīvesvietai tuvākajā civilajā ārstniecības iestādē, ar kuru bruņotie spēki ir noslēguši sadarbības līgumu. 

Plašāka informācija pieejama sadaļā “Kļūsti karavīrs”.

Kā mūs atrast?