Kļūsti karavīrs! | Nacionālie bruņotie spēki

Kļūsti karavīrs!

Sirdī esi cīnītājs! Kļūsti karavīrs!

Esi sveicināts!

Šajā tīmekļvietnē var uzzināt, kā iestāties profesionālajā dienestā, lai, kļūstot par karavīru, dienētu Nacionālo bruņoto spēku vienībās.

Pieteikties profesionālajam dienestam var jebkurā laikā, iesniedzot  pieteikuma anketu.

Neskaidrību gadījumā var jautāt virtuālajam rekrutierim, zvanīt uz bezmaksas informatīvo tālruni 1840 vai tālruni 67137137 un rakstīt uz e-pasta adresi rekrutesana@mil.lv.

Kļūsti karavīrs!

Esi viens no mums – kļūsti karavīrs!

Profesionālais dienests bruņotajos spēkos - stabils darbs valsts aizsardzībā ar plašām sociālajām garantijām, konkurētspējīgu atlīdzību un saliedētā komandā aktīva dzīvesveida piekritējiem. Tātad - tieši tev!

Kļūsti karavīrs!

Rekrutēšanas pasākumi

Rekrutēšana ir process, kas ietver informācijas izplatīšanu par profesionālā dienesta iespējām un kandidātu pieteikuma anketu apkopošanu, ar mērķi piesaistīt Latvijas pilsoņus un pilsones profesionālajam dienestam bruņotajos spēkos. 

Kļūsti karavīrs! Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde.

Iespējas profesionālajā dienestā (vakances)

Karavīrs ir valsts aizstāvis, un tiesības uz darbu viņš realizē, pildot militāro dienestu, kuru pilda brīvprātīgi saskaņā ar profesionālā dienesta līgumu, kas noslēgts starp viņu un Aizsardzības ministriju. Karavīra dienesta dienas ilgums ir atkarīgs no dienesta nepieciešamības.

Kļūsti karavīrs! Jūras spēki.

Prasības pieņemšanai profesionālajā dienestā

Profesionālajā dienestā pieņem Latvijas pilsoņus un pilsones vecumā no 18 gadiem, kas atbilst noteiktajām veselības stāvokļa, izglītības, profesionālās un fiziskās sagatavotības, valsts valodas zināšanu un citām prasībām, kā arī morālajām un psiholoģiskajām īpašībām.

Kļūsti Karavīrs! Gaisa spēki.

Pieteikšanās profesionālajam dienestam

Profesionālajam dienestam var pieteikties jebkurā laikā, iesniedzot pieteikuma anketu. 

Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde.jpg

Atlase profesionālajam dienestam

Atlase ir process, kura mērķis ir individuāli izvērtēt katra kandidāta atbilstību noteiktajām prasībām un kritērijiem, nosakot viņa potenciālu kļūt par profesionālā dienesta karavīru un izvēlēties kandidātu, kurš vislabāk piemērots dienestam.  

Jūras spēki

Kā mūs atrast?

Klausies un piesakies!

Gaisa spēki