Kļūsti karavīrs!

RAC emblēma gifEsi sveicināts!

Šajā tīmekļvietnē uzzināsi, kā iestāties profesionālajā dienestā, lai, kļūstot par karavīru, dienētu Nacionālo bruņoto spēku vienībās vai studētu Nacionālajā aizsardzības akadēmijā.

Lai pieteiktos profesionālajam dienestam, ir jāiesniedz pieteikuma anketa.

Neskaidrību gadījumā sazinies ar mums – Rekrutēšanas un atlases centru -, zvanot uz numuru 67137137 vai rakstot uz e-pasta adresi rekrutesana@mil.lv.

woodland josla

Esi viens no mums – kļūsti karavīrs!

woodlatpat josla

Rekrutēšanas pasākumi

Rekrutēšana ir process, kas ietver informācijas par profesionālā dienesta iespējām bruņotajos spēkos izplatīšanu un kandidātu pieteikuma anketu apkopošanu. Rekrutēšanas mērķis ir piesaistīt Latvijas pilsoņus un pilsones profesionālajam dienestam bruņotajos spēkos, informējot sabiedrību.

Szs josla

Iespējas profesionālajā dienestā (vakances)

Karavīrs ir valsts aizstāvis, un tiesības uz darbu viņš realizē, pildot militāro dienestu, kuru pilda brīvprātīgi saskaņā ar profesionālā dienesta līgumu, kas noslēgts starp viņu un Aizsardzības ministriju. Karavīra dienesta dienas ilgums ir atkarīgs no dienesta nepieciešamības.

Jūra josla

Prasības pieņemšanai profesionālajā dienestā

Profesionālajā dienestā pieņem Latvijas pilsoņus un pilsones vecumā no 18 gadiem, kas atbilst noteiktajām veselības stāvokļa, izglītības, profesionālās un fiziskās sagatavotības, valsts valodas zināšanu un citām prasībām, kā arī morālajām un psiholoģiskajām īpašībām.

Gaiss josla

Pieteikšanās profesionālajam dienestam

Pieteikties dienestam vienībās var jebkurā laikā, bet studijām aizsardzības akadēmijā – tikai līdz katra gada 31. jūlijam (virsnieka speciālista pamatkursam – tikai līdz 15. jūlijam), iesniedzot pieteikuma anketu.   

Sauszeme 2

Atlase profesionālajam dienestam

Atlase ir process, kura mērķis ir individuāli izvērtēt katra kandidāta atbilstību noteiktajām prasībām un kritērijiem, nosakot viņa potenciālu kļūt par profesionālā dienesta karavīru un izvēlēties kandidātu, kurš vislabāk piemērots dienestam.  

Jūra josla 2

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem

Neskaidrību gadījumā zvani mums uz numuru 67137137 vai raksti uz e-pasta adresi rekrutesana@mil.lv

Gaiss 2

Open a link

Esi virsnieks savas valsts armijā – 
studē aizsardzības akadēmijā!