Rekrutēšanas un atlases centrs | Nacionālie bruņotie spēki

Rekrutēšanas un atlases centrs

RAC gif

Ja vēlies iestāties profesionālajā dienestā, lai, kļūstot par karavīru, dienētu bruņoto spēku vienībās, tad Rekrutēšanas un atlases centrs ir tā bruņoto spēku apakšvienība, kura palīdzēs šo vēlmi realizēt!

Esi viens no mums - kļūsti karavīrs! Neskaidrību gadījumā zvani mums uz numuru 1840 vai raksti uz e-pasta adresi rekrutesana@mil.lv.

Rekrutēšanas un atlases centrs, kas ir Apvienotā štāba Mobilizācijas un rekrutēšanas pārvaldes struktūrvienība, organizē un veic profesionālā dienesta kandidātu rekrutēšanu un atlasi dienestam Nacionālo bruņoto spēku vienībās.

Kandidātu piesaistīšanu dienestam bruņoto spēku vienībās atbalsta arī regulāro spēku un Zemessardzes vienības, līdz ar to kandidāts pieteikties var ne tikai Rekrutēšanas un atlases centrā, kas ir izvietots Rīgā, Krustabaznīcas ielā 9, bet arī savai dzīvesvietai tuvākajā bruņoto spēku vienībā. Pieteikties dienestam var arī elektroniski, pieteikuma anketu aizpildot tīmekļvietnē www.klustikaravirs.lv.

Sākot atlasi, kandidāts var izvēlēties vienu no diviem medicīniskās pārbaudes veikšanas variantiem: centralizēti bruņoto spēku Medicīnas nodrošinājuma centrā Rīgā vai decentralizēti dzīvesvietai tuvākajā civilajā ārstniecības iestādē, ar kuru bruņotie spēki ir noslēguši sadarbības līgumu. 

Plašāka informācija pieejama tīmekļvietnē www.klustikaravirs.lv.