Liepājā notiks 1. Reģionālā nodrošinājuma centra komandiera svinīgā stāšanās amatā

Latvijā
Informāciju sagatavoja
Preses nodaļa

Rīt, 10.aprīlī, Liepājā, svinīgā ceremonijā Nacionālo bruņoto spēku Nodrošinājuma pavēlniecības 1. Reģionālā nodrošinājuma centra komandiera amatā stāsies komandkapteinis Magnuss Līcis.

Svinīgajā ceremonijā piedalīsies Nodrošinājuma pavēlniecības vadība, Liepājas garnizona vienību komandieri un citi aicinātie viesi.

Komandkapteinis M.Līcis dienestu bruņotajos spēkos sācis 1995.gadā kā kadets Nacionālajā aizsardzības akadēmijā. Pēc Nacionālās aizsardzības akadēmijas absolvēšanas dienestu turpināja Jūras spēkos, kur ieguvis komandējošā sastāva virsnieka pieredzi. Kopš 2014.gada virsnieks dienēja Jūras spēku Jūras novērošanas un sakaru dienesta komandiera amatā. Dienesta laikā saņēmis vairākus Nacionālo bruņoto spēku un Jūras spēku vadības apbalvojumus.

Līdzšinējais 1. Reģionālā nodrošinājuma centra komandieris komandkapteinis Kaspars Zelčs dienestu turpina Jūras spēku štāba priekšnieka amatā.

Nodrošinājuma pavēlniecība ir izveidota 2001. gada 1.februārī ar mērķi radīt NATO prasībām atbilstošu Nacionālo bruņoto spēku nodrošinājuma sistēmu, centralizējot nodrošinājuma funkciju izpildi,  kā arī nodrošinājuma sistēmas, struktūras, darbības un ekipējuma savietojamību ar NATO, liekot uzsvaru uz Latvijas nacionālo resursu ekonomisku un mērķtiecīgu izmantošanu. Nodrošinājuma pavēlniecības galvenie uzdevumi ir Nacionālo bruņoto spēku vienību nodrošināšana ar uzdevumu izpildei nepieciešamajiem materiāli tehniskajiem līdzekļiem un visa veida pakalpojumiem. Nodrošinājuma pavēlniecības devīze ir "Mēs nodrošinām uzvaru".

1.Reģionālā  nodrošinājuma centra galvenais uzdevums ir tiešā atbalsta sniegšana Jūras spēkiem un citām Nacionālo bruņoto spēku vienībām.

Informācija par 1.Reģionālo  nodrošinājuma centru pieejama Nacionālo bruņoto spēku mājas lapā: https://www.mil.lv/lv/vienibas/nodrosinajuma-pavelnieciba/1-regionalais…

Informāciju sagatavoja:
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā referente
Majore Sandra Brāle
Tālrunis: 67335135, 29295730
E-pasts: sandra.brale@mod.gov.lv