Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 52. kaujas atbalsta bataljons piedalās valsts svētku pasākumos Jelgavā | Nacionālie bruņotie spēki

Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 52. kaujas atbalsta bataljons piedalās valsts svētku pasākumos Jelgavā

08.11.2023
Latvijā
Zemessardze
Informāciju sagatavoja
Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljons

Godinot Lāčplēša dienu un Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienu, Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 52. kaujas atbalsta bataljona karavīri un zemessargi piedalīsies svinīgajos pasākumos.

11. novembrī plkst. 17.00 bataljona karavīri un zemessargi dosies Jelgavas valstspilsētas organizētajā lāpu gājienā līdz piemineklim Jelgavas atbrīvotājiem Stacijas parkā, kur notiks Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona  jauno zemessargu zvēresta došanas svinīgā ceremonija. 

15. novembrī no plkst. 09.00 līdz 15.00 pie Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona Dambja ielā 22, norisināsies interešu diena, lai veicinātu patriotisko audzināšanu un sniegtu Jelgavas iedzīvotājiem un viesiem iespēju iepazīt Zemessardzes ikdienu, apskatīt ekipējumu un kaujas transportu. 

Valsts svētkos bataljona komandieris pulkvežleitnants Mārtiņš Bučs novēl: “Bataljona zemessargi, šajās dienās mēs atzīmējam Latvijas brīvības cīnītāju piemiņas dienu, kas cīnījās par mūsu Tēvu zemes brīvību. Toreiz viņu sirdīs bija, tāpat kā jūsu sirdīs šodien ir viena kvēla doma - brīva Latvija. Šodien mūsu uzdevums visiem kopā ir būt gataviem šo izcīnīto brīvību nosargāt. Lai jums zemessargi un visai mūsu tautai šis gribasspēks nekad neizsīkst!”.

Lai pieteiktos dienestam Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljonā, Jelgavas valsts pilsētas un novada iedzīvotāji aicināti zvanīt uz tālruņa numuru 25424404, rakstīt uz e-pasta adresi 52bn@mil.lv vai personīgi ierasties vienībā – Jelgavā, Dambja ielā 22. Savukārt, lai iestātos Zemessardzē jebkurā citā bataljonā – zvaniet 1811, rakstiet esizemessargs@mil.lv vai aizpildiet anketu. 

Informāciju sagatavoja:
Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona
Komunikācijas nodaļas speciālista p.i.
Dižkareive Laila Dauģele
Tālr. +371 28972740
laila.dauigele@mil.lv