Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 51. kājnieku bataljons piedalās valsts svētku pasākumos Dobeles un Tukuma novados | Nacionālie bruņotie spēki

Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 51. kājnieku bataljons piedalās valsts svētku pasākumos Dobeles un Tukuma novados

08.11.2023
Zemessardze
Latvijā
Informāciju sagatavoja
Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs

Piektdien, 11. novembrī Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 51. kājnieku bataljona karavīri un zemessargi piedalīsies Lāčplēša dienai veltītos svinīgajos pasākumos Dobeles un Tukuma novados. 

Dobelē plkst. 16.30 Zemessardzes 51. kājnieku bataljona karavīri un zemessargi piedalīsies Lāčplēša dienai veltītajā „Gaismas gājienā” no vēsturiskā Tirgus laukuma līdz Dobeles atbrīvošanas piemineklim, kur notiks piemiņas brīdis. Klātesošos uzrunās Zemessardzes 51. kājnieku bataljona komandieris majors Aivis Vācers. 

Arī Tukumā un Aucē Zemessardzes 51. kājnieku bataljona pārstāvji piedalīsies lāpu gājienos un pasākumos, lai pieminētu un godinātu vēstures notikumus, kad Latvijas armija izcīnīja brīvību savai valstij. 

Zemessardzes 51. kājnieku bataljona komandieris majors Aivis Vācers sveic visus 11. un 18. novembra svētkos Aleksandra Čaka vārdiem:
“Mūsu asinis šī zeme,
Mūsu valsts un brīvā slava.
Tādu cilvēku, kā mums ir,
Tādu pasaulē vairs nava.”

Lai pieteiktos dienestam Zemessardzē, Dobeles un Tukuma novadu iedzīvotāji aicināti zvanīt uz tālruni 25570958 vai rakstīt uz e-pasta adresi 51bn@mil.lv, vai personīgi ierasties vienībā – Dobelē, Lauku ielā 15.

Savukārt, lai iestātos Zemessardzē jebkurā citā bataljonā – zvaniet 1811, rakstiet esizemessargs@mil.lv vai aizpildiet anketu .

Vairāk informācijas par Zemessardzi tīmekļvietnē.

Informāciju sagatavoja:
Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štāba 
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Guna Pričina
Tālrunis: 26577342
guna.pricina@mil.lv