Notiks ekspertu diskusija “VAD obligātais iesaukums – kā tas notiks un kas gaida karavīrus?” | Nacionālie bruņotie spēki

Notiks ekspertu diskusija “VAD obligātais iesaukums – kā tas notiks un kas gaida karavīrus?”

17.01.2024
Latvijā
Pasākumi
Informāciju sagatavoja
AM Militāri publisko attiecību departaments

Ceturtdien, 18. janvārī, pulksten 15.00 aizsardzības nozares ziņu portāls “Sargs.lv” rīkos tiešsaistes diskusiju “VAD obligātais iesaukums – kā tas notiks un kas gaida karavīrus?”. 

Diskusijas gaitā eksperti skaidros, kā notiks jauniešu atlase, cik jauniešus nepieciešams iesaukt un kā jārīkojas jaunietim, kas ir saņēmis pavēsti par ierašanos uz veselības pārbaudi. Tāpat uzaicinātie eksperti pārrunās šobrīd dienošo valsts aizsardzības dienesta karavīru iespaidus par dienestu un sadzīvi, kā arī sniegs praktiskus ieteikumus, gatavojoties dienestam.

Diskusijā piedalīsies Aizsardzības ministrijas Valsts aizsardzības dienesta departamenta direktors Vitālijs Rakstiņš, Nacionālo bruņoto spēku Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes 2. mehanizētā kājnieku bataljona virsseržants galvenais virsseržants Pēteris Muižnieks, kā arī valsts aizsardzības dienesta pirmā iesaukuma karavīrs Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes 2. mehanizētā kājnieku bataljona kareivis Makss Hilmens. Sarunu vadīs portāla “Sargs.lv” redaktors Kārlis Roķis.

Ekspertu diskusija “VAD obligātais iesaukums – kā tas notiks un kas gaida karavīrus” būs skatāma “Latvijas armija” un “Sargs.lv” sociālā tīkla “Facebook” lapās un video straumēšanas vietnes “YouTube” kanālos.

Diskusijas laikā interesentiem būs iespēja uzdot jautājumus sarunas dalībniekiem, rakstot to tiešsaistes komentāru sadaļā.

Informāciju sagatavoja: 
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā referente
Daniela Reihenbaha
Tālrunis: 67335093
E-pasts: Daniela.Reihenbaha@mod.gov.lv