Nacionālie bruņotie spēki saņems Latvijas badmintona Gada balvu | Nacionālie bruņotie spēki

Nacionālie bruņotie spēki saņems Latvijas badmintona Gada balvu

20.02.2020
Sports
Informāciju sagatavoja
Preses nodaļa

Rīt, 21. janvārī Aizsardzības ministrijā viesosies Latvijas Badmintona federācijas pārstāvji, lai aizsardzības ministram Artim Pabrikam pasniegtu Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem paredzēto “Latvijas badmintona Gada balvu 2019”.

Kopš 2016. gada balva tiek pasniegta 23 nominācijās, tostarp “Spēlētājs” un “Spēlētāja”, “Notikums”, “Pašvaldība” u.c. Nacionālie bruņotie spēki balvu saņems kategorijā  “Organizācija”. 

Aizvadītajā gadā Nacionālo bruņoto spēku karavīriem tika nodrošināti ne tikai badmintona treniņi sporta zālē Krustabaznīcas ielā, bet gan arī iespēja komandas sastāvā piedalīties Latvijas klubu komandu čempionātā, kā arī individuāli startēt Latvijas reitinga turnīros, tai skaitā Latvijas čempionātā.

Latvijas Badmintona federācija dibināta 1993. gadā ar mērķi radīt un nodrošināt nepieciešamos apstākļus šī sporta veida attīstībai Latvijā. Federācija nodrošina Latvijas sportistu dalību Olimpiskajās spēlēs, Pasaules un Eiropas čempionātos, kā arī organizē vietējās meistarsacīkstes, komandu turnīrus un Latvijas čempionātu badmintonā.

Informāciju sagatavoja: 
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākais referents
Roberts Skraučs
Tālrunis: 67335393
E-pasts: roberts.skraucs@mod.gov.lv