Jūras spēku flotiles mīnu meklētājs M-05 “Viesturs” piedalās NATO samitā | Nacionālie bruņotie spēki

Jūras spēku flotiles mīnu meklētājs M-05 “Viesturs” piedalās NATO samitā

01.09.2014
NATO
Informāciju sagatavoja
Preses nodaļa

No šodienas, 1.septembra līdz 9.septembrim Jūras spēku flotiles Mīnu ķuģu eskadras Imantas klases mīnu meklētājs M-05 „Viesturs” Kārdifā, Lielbritānijā, sadarbībā ar citu dalībvalstu kuģiem, nodrošinās NATO Samita pasākumu drošību. Lai laicīgi sasniegtu Kārdifas ostu, kuģis „Viesturs” no Latvijas izgāja 24.augustā. 

Pēc samita aktīvās fāzes no 6. līdz 7. septembrim Kārdifas ostā tiks organizēta kuģu atvērto durvju diena, kur ikvienam būs iespēja apmeklēt arī mīnu meklētāju „Viesturs”.

Papildus tiešajiem pienākumiem, kuģa apkalpe piedalīsies oficiālajā pieņemšana, kā arī pārstāvēs Latvijas vārdu organizētajās sporta aktivitātēs. 

Plānots, ka kuģis Latvijā atgriezīsies 15.septembrī.

Informāciju sagatavoja:
Līva Veita
Jūras spēku flotiles
Krasta apsardzes dienesta
sabiedrisko attiecību speciāliste
Mob. tālr. +37126668952