Bruņoto spēku komandieris atklās Nacionālo bruņoto spēku spartakiādi

08.07.2019
Latvijā
Pasākumi
Sports
Informāciju sagatavoja
Preses nodaļa

Rīt, 10.jūlijā, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš Salacgrīvā, Zvejnieku parka stadionā atklās ikgadējās Nacionālo bruņoto spēku sporta sacensības – spartakiādi, kas šogad norisināsies par godu Latvijas armijas simtgadei.

Spartakiādes mērķis ir veicināt fiziskās sagatavošanas un sporta attīstību bruņotajos spēkos, kā arī noskaidrot sportiskākās militārās vienības un labākos sportistus.
Spartakiādes dalībnieki sacentīsies dažādās sporta disciplīnās, tajā skaitā strītbolā, volejbolā, tautas bumbā, minifutbolā, skriešanā, virves vilkšanā, tuvcīņā, šaušanā un citās. Tāpat spartakiādē notiks aizsardzības ministra kausa “Dižvīrs” izcīņa, militarizētais šķēršļu skrējiens “Lūša taka” un Nacionālo bruņoto spēku kapelāna spēka izaicinājuma kausa izcīņa.

Spartakiādes atklāšanas ceremonijas muzikālo noformējumu nodrošinās Nacionālo bruņoto spēku štāba orķestris un pasākumā plānoti Nacionālo bruņoto spēku izpletņlēcēju izlases paraugdemonstrējumi. Savukārt Jūras spēki nodrošinās drošību uz ūdens Salacgrīvā Zvejnieku parka krasta joslā. 

Nacionālo bruņoto spēku sporta sacensības – spartakiāde norisinās no 9. līdz 11.jūlijam Salacgrīvā, Zvejnieku parka stadionā un teritorijā. 

Informāciju sagatavoja: 
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā referente
Majore Mairita Senkevicina
Tālrunis: 67335067
E-pasts: mairita.senkevicina@mod.gov.lv