Rezerves personāla uzskaites birojs | Nacionālie bruņotie spēki

Rezerves personāla uzskaites birojs

Rezerves personāla uzskaites birojs, kas ir Apvienotā štāba Mobilizācijas un rekrutēšanas pārvaldes struktūrvienība:

-          plāno, organizē, vada un kontrolē rezerves personāla uzskaites un atlases procesu, -          uztur darba kārtībā rezerves karavīru un rezervistu kartotēku, -          pēc pieprasījuma nodrošina rezerves karavīru sarakstu iesniegšanu rezerves karavīru apmācībai, -          izsniedz rezerves karavīriem, rezervistiem un atvaļinātajiem zemessargiem rezerves karavīru apliecības. Birojs pēc pieprasījuma izsniedz arī izziņu valsts valodā Latvijas Republikas pilsoņiem, Latvijas Republikas un ārvalstu juridiskajām personām par militāro dienestu Nacionālajos bruņotajos spēkos, tostarp Zemessardzē, kā arī PSRS Bruņotajos spēkos līdz 1991.gadam.

Birojs pēc pieprasījuma izsniedz arī izziņu valsts valodā Latvijas Republikas pilsoņiem, Latvijas Republikas un ārvalstu juridiskajām personām par militāro dienestu Nacionālajos bruņotajos spēkos, tostarp Zemessardzē, kā arī PSRS Bruņotajos spēkos līdz 1991.gadam.

Birojs rezerves uzskaites jautājumos informāciju pieņem elektroniski. E-pasta adreses noradītas sadaļā “Kontaktinformācija”. 

Sūtot e-pastu, lūdzam norādīt savu kontaktinformāciju: vārds, uzvārds, kontakttālrunis un e-pasta adrese.

Neskaidrību gadījumā lūgums iepriekš sazināties telefoniski pa tālruni 67800270 darba dienās no plkst.08.30 līdz plkst.16.30. Citā laikā savu kontaktinformāciju iespējams ierunāt automātiskajā atbildētājā.

Rezerves karavīri papildu informāciju par rezerves karavīru mācībām var iegūt, rakstot uz e-pasta adresi rezerves.macibas@mil.lv

Rezervisti, kuri vēlas iegūt papildu informāciju par militārās apmācības kursu, pēc kura sekmīgas pabeigšanas rezervistu ieskaita rezerves karavīros, var iegūt, rakstot uz e-pasta adresi rezervists@mil.lv. Uz šo e-pasta adresi var nosūtīt arī pieteikuma anketu, kas pieejama tīmekļvietnes sadaļā “Rezervistu militārā apmācība”.

Kontaktinformācija

Rezerves personāla uzskaites birojs Rīgā, Krustabaznīcas ielā 9 (2. stāvs, 216. kab.).

Biroja priekšniece, štāba virsseržante Arta Binde. Tālr.: +371 29331337, e-pasts: arta.binde@mil.lv;
Biroja speciālists, kaprālis Jānis Liepiņš. Tālr.: +37126597857, e-pasts jaanis.liepins@mil.lv;
Biroja speciālists, seržants Kristaps Lapiņš. Tālr.: +37129320065, e-pasts kristaps.lapins@mil.lv;

Izmantojot sabiedrisko transportu, jābrauc līdz pieturai “Krustabaznīcas iela”. Satiksme no Rīgas centra: 12.trolejbuss; 1., 14., 21. un 40.autobuss; 206.mikroautobuss.