Psiholoģiskais atbalsts | Nacionālie bruņotie spēki

 

 

NBS Psihologu dienests

NBS Psihologu dienestā ir apvienoti NBS Psihodiagnostikas centra un NBS vienību psihologi, kas nodarbojas ar atlases, apmācību, konsultatīvo un zinātniski-pētniecisko darbību.

Psihologu dienestu vada NBS galvenais psihologs kapteine Iluta Vēvere, kura ir tieši pakļauta NBS komandierim.
NBS psihologi strādā saskaņā ar Psihologu likumu, 2018.gada 29.maija MK noteikumiem Nr.301, Psihologu ētikas kodeksu un NBS psihologu dienesta nolikumu.

Psiholoģisko atbalstu karavīri/civilie darbinieki un viņu ģimenes locekļi var saņemt sazinoties ar NBS psihologiem. Psiholoģiskās krīzes situācijās NBS Psihologu dienests nodrošina diennakts psiholoģiskā atbalsta sniegšanu, sazinoties ar NBS galveno psihologu.

Psiholoģiskās konsultācijas ir bezmaksas.

NBS vienību psihologi

Vienību psihologu mērķis ir psiholoģisko apmācību, psiholoģiskā  atbalsta un zinātniski pētnieciskā darba veikšana.
NBS vienību psihologi administratīvi ir pakļauti savu vienību komandieriem, bet profesionālās darbības jomā – NBS galvenajam psihologam.

NBS vienības, kurās ir savi vienības psihologi: Sauszemes spēku mehanizētā kājnieku brigāde, Gaisa spēki, Jūras spēki, Speciālo operāciju pavēlniecība, Nodrošinājuma pavēlniecība, Mācību vadības pavēlniecība, Zemessardze.

 

NBS Psihodiagnostikas centra psihologi

Psihodiagnostikas centra mērķis ir psiholoģiskās izpētes (novērtēšanas) veikšana. Psihodiagnostikas centrs ir Nodrošinājuma pavēlniecības sastāvā.

Psihodiagnostikas centru vada Psihodiagnostikas centra vecākais psihologs civilā darbiniece Inga Igaune, kura administratīvi ir pakļauta NBS Nodrošinājuma pavēlniecības komandierim, bet profesionālās  darbības jomā - NBS galvenajam psihologam.

Psihodiagnostikas centrs atrodas Krustabaznīcas ielā 9, k-1, Rīgā, tel.: 67072794