Jūras spēku orķestra mūziķi iepriecina sociālās aprūpes iestāžu iemītniekus un personālu | Nacionālie bruņotie spēki

Jūras spēku orķestra mūziķi iepriecina sociālās aprūpes iestāžu iemītniekus un personālu

18.05.2021
Atbalsts sabiedrībai
Informāciju sagatavoja
Jūras spēki

18. un 19. maijā par godu “Starptautiskajai ģimenes dienai” Jūras spēku orķestra mūziķi veltīs muzikālu dāvanu sociālās aprūpes iestāžu iemītniekiem un personālam.

18. maijā Jūras spēku orķestra ansamblis uzstāsies pie Valsts sociālās aprūpes centra “Kurzeme” filiāles “Liepāja” un Liepājas sociālā dienesta “Veco ļaužu dzīvojamās mājas”.

Savukārt 19. maijā orķestra mūziķi koncertēs pie pansionāta “Iļģi” un pansionāta “Rokaiži”.

Jūras spēku orķestra mūziķi sniegs muzikālus priekšnesumus, lai iepriecinātu un dāvātu svētku izjūtu līdzcilvēkiem, kā pateicību iestāžu personālam par nesavtīgo darbu īpaši sarežģītos apstākļos.

Koncerti norisināsies ārpus telpām un tieša kontakta ar klausītājiem nebūs, jo klausītāji atradīsies pie ēku logiem vai drošā attālumā no mūziķiem.

 “Mūziķu un arī karavīru-mūziķu sūtība ir dāvāt cilvēkiem prieku. Sociālās aprūpes iestādes izvēlētas tāpēc, ka šobrīd tieši šo institūciju darbiniekiem un iemītniekiem uzmundrinājums nepieciešams visvairāk. Šāda un līdzīga veida zibakcijas jau kopš pagājušā gada pavasara mums ir izveidojusies kā tradīcija gan Rīgā, gan dažādās pilsētās visā Latvijā, ko īsteno visi trīs Latvijas militārie orķestri”, uzsver Jūras spēku orķestra priekšnieks kapteiņleitnants Uldis Locenieks.

Jūras spēku orķestris dibināts 1995.gadā. Tā uzdevumos ietilpst Nacionālo bruņoto spēku un valsts protokola ceremoniju nodrošināšana, koncertdarbība Latvijā un ārvalstīs, defile programmu iestudēšana, kā arī dažādu veidu ansambļu darbība, izglītojot un iepazīstinot skolu jaunatni ar armijas mūziķu ikdienas specifiku.

Informāciju sagatavoja:
Līva Veita   
Jūras spēku
sabiedrisko attiecību speciāliste   
Mob. tālr. +37167806080
E-pasts: liva.veita@mil.lv