Rīgā notiks tradicionālais “Baltās nakts” skrējiens no Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas | Nacionālie bruņotie spēki

Rīgā notiks tradicionālais “Baltās nakts” skrējiens no Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas

02/09/2024 - 10:52
Latvijā
Information prepared by
Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas sabiedrisko attiecību speciāliste

12. februārī, naktī no plkst. 00.00 līdz 06.00, Rīgā, Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadetu kandidāti piedalīsies tradicionālajā “Baltās nakts” skrējienā no Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas Ezermalas ielā 8B uz bijušo Latvijas Kara skolu, kas atrodas Krišjāņa Barona ielā 99.

Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija, kā Latvijas Kara skolas tradīciju pārmantotāja, jau četrpadsmito gadu pēc kārtas organizē “Balto nakti”, kas ir komplekss militāro uzdevumu kopums ar mērķi pārbaudīt kadetu kandidātu fizisko un psiholoģisko noturību. “Baltās nakts” pasākuma svinīgais noslēgums notiek lāpu gaismā pie bijušās Latvijas Kara skolas ēkas, kur tiek dots kadeta solījums. Šis ir simbolisks pasākums, un pēc pārbaudījumu veiksmīgas nokārtošanas kadetu kandidāti kļūst par pilntiesīgiem kadetiem, pievienojoties Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadetu saimei.

Iedzīvotāju ievērībai!

“Baltās nakts” skrējienā piedalīsies aptuveni 100 karavīri formas tērpos.

Nacionālie bruņotie spēki aicina Rīgas iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret notiekošajām aktivitātēm.

Operatīvā informācija par Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas aktivitātēm iespēju robežās tiek publicēta Facebook lapā @aizsardzibasakademija un Instagram lapā @aizsardzibasakademija.

 

Informāciju sagatavoja: 
Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Krista Mateus
Tālrunis: 28680494
E-pasts: krista.mateus@mil.lv