Aizsardzības nozares vadība tiksies ar Zemessardzes veterānu un atvaļināto karavīru biedrībām | Nacionālie bruņotie spēki

Aizsardzības nozares vadība tiksies ar Zemessardzes veterānu un atvaļināto karavīru biedrībām

11/11/2019 - 00:00
Latvijā
Zemessardze
Information prepared by
Preses nodaļa

Rīt, 12. novembrī, plkst. 10.00 Latvijas Kara muzejā aizsardzības ministrs Artis Pabriks un Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš svinīgā pieņemšanā tiksies ar Zemessardzes veterānu un atvaļināto karavīru biedrībām. 

Pieņemšana notiks par godu Lāčplēša dienai un Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienai, un tajā piedalīsies Aizsardzības ministrijas sadarbības partneri – biedrības “Latvijas Nacionālo partizānu apvienība”, “Latvijas Nacionālo karavīru biedrība”, “Latvijas Rezerves virsnieku asociācija”, “Latviešu strēlnieku apvienība”, “Latviešu virsnieku apvienība” un Zemessardzes veterānu apvienība. 

Aizsardzības ministrija un nevalstiskās organizācijas sadarbojas, īstenojot kopīgus projektus, lai veicinātu patriotisko audzināšanu un saglabātu militārās vēstures liecības. Tāpat nevalstiskās organizācijas veic aizsardzības nozarei aktuālu jautājumu pētniecību, izglīto iedzīvotājus par valsts militārās vēstures jautājumiem, kā arī popularizē Nacionālos bruņotos spēkus.

Informāciju sagatavoja: 
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā referente
Vita Briže
Tālrunis: 67335045 
E-pasts: vita.brize@mod.gov.lv