Zemessardzes pārstāves piedalīsies festivālā “Ladyfest Riga”

Zemessardze
Latvijā
Pasākumi
Information prepared by
Preses nodaļa

Rīt, 9.martā, plkst.18:00 Rīgā, Kaņepes kultūras centrā Zemessardzes 1. Rīgas brigādes pārstāves piedalīsies festivālā “Ladyfest Riga”. 

Zemessardzes pārstāves ar festivāla apmeklētājiem dalīsies savā pieredzē par dienestu Zemessardzē, kā arī pastāstīs arī par dienesta iespējām Zemessardzē. Tāpat ikvienam interesantam būs iespēja aplūkot karavīru individuālo ekipējumu un formas tērpu.

Festivāls norisinās no šā gada 4. līdz 10.martam Rīgā, Kaņepes kultūras centrā. Tā mērķis ir stiprināt kopienu un padarīt to iekļaujošāku un atbalstošāku, dalīties ar iemaņām un pieredzi praktiskās darbnīcās un sarunās, kā arī apzināt un svinēt sieviešu radītu mākslu.

"Ladyfest" ir festivāli, kas kopš 2000.gada norisinās dažādu pasaules valstu, tostarp ASV, Lielbritānijas, Vācijas, Īrijas un Igaunijas, pilsētās. Katrs atsevišķs festivāls tiek organizēts lokāli un neatkarīgi no citiem.

Zemessardze ir lielākā Nacionālo bruņoto spēku struktūra un teritoriālās aizsardzības pamats. Zemessardzē uzņem Latvijas pilsoņus, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, bet nav vecāki par 55 gadiem. Informācija par prasībām uzņemšanai Zemessardzē ir atrodama Zemessardzes mājas lapas www.zs.mil.lv sadaļā - Prasības uzņemšanai Zemessardzē.

Lai vienkāršotu pieteikšanos dienestam Zemessardzē un veicinātu atgriezenisko saiti ar iedzīvotājiem, darbu sācis arī Zemessardzes vienotais diennakts tālruņa numurs - 1811.

Uzzini vairāk par pieteikšanos Zemessardzei:
Zvani:  1811
Raksti: esizemessargs@mil.lv
Ieskaties: www.zs.mil.lv

Informāciju sagatavoja: 
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā referente
Majore Sandra Brāle
Tālrunis: 67335135, 29295730
E-pasts: sandra.brale@mod.gov.lv