Pieteikšanās profesionālajam dienestam

Pieteikšanās Profesionālajam dienestam

Pieteikties dienestam vienībās var jebkurā laikā, bet studijām aizsardzības akadēmijā – tikai līdz katra gada 31. jūlijam (virsnieka speciālista pamatkursam – tikai līdz 15. jūlijam), iesniedzot pieteikuma anketu.  

Aicinām neatlikt pieteikšanos studijām aizsardzības akadēmijā uz pēdējo brīdi, bet to izdarīt laikus - pat sākot no aprīļa vai maija! Piesakies pat tad, kad pēc eksāmenu nokārtošanas vēl neesi saņēmis izglītību apliecinošu dokumentu - līdz tā saņemšanai paspēsi nokārtot nepieciešamos pamatatlases pārbaudījumus!

Pieteikties profesionālajā dienestā dienestam vienībās vai studijām aizsardzības akadēmijā var, izvēloties vienu no sev piemērotākajiem veidiem: 

1) pieteikuma anketu aizpildot elektroniski (Anketa jālejuplādē un jāsaglabā datorā vai viedierīcē, kur tā arī jāaizpilda. Nepārveidota PDF, JPG vai citā formātā, kā arī neparakstīta anketa jānosūta uz e-pasta adresi rekrutesana@mil.lv. Anketu varēs parakstīt, pirmo reizi ierodoties Rekrutēšanas un atlases centrā),

2) ierodoties Rekrutēšanas un atlases centrā Rīgā, Krustabaznīcas ielā 9 (Lai atrastu mūs, ieskaties šeit https://g.page/klustikaravirs), 

3) ierodoties jebkurā regulāro spēku vai Zemessardze vienībā. 

Apmeklētāju pieņemšana Rekrutēšanas un atlases centrā, kā arī regulāro spēku un Zemessardzes vienībās notiek darba dienās no plkst. 09:00 līdz plkst. 16:00. Līdzi jābūt derīgam personu apliecinošam dokumentam – pasei vai personas apliecībai.