Pieteikšanās profesionālajam dienestam | Nacionālie bruņotie spēki

Pieteikšanās profesionālajam dienestam

Pieteikšanās Profesionālajam dienestam

Lai pieteiktos profesionālajam dienestam, ir jāiesniedz pieteikuma anketa. Tā jāiesniedz arī kandidātam, kas kandidē uz studijām aizsardzības akadēmijā.

Pieteikšanās laiks

Pieteikties var:

1) dienestam vienībās - jebkurā laikā, 

2) studijām aizsardzības akadēmijā –  līdz katra gada 31. jūlijam, bet virsnieka speciālista pamatkursam – tikai līdz 15. jūlijam.

Aicinām neatlikt pieteikšanos studijām aizsardzības akadēmijā uz pēdējo brīdi, bet to izdarīt laikus - pat sākot no aprīļa vai maija! Pieteikties studijām var arī pat tad, kad pēc eksāmenu nokārtošanas vēl nav saņemts izglītību apliecinošs dokuments - līdz tā saņemšanai varēs nokārtot nepieciešamos pamatatlases pārbaudījumus.

Pieteikšanās veids

Pieteikties dienestam vienībās vai studijām aizsardzības akadēmijā var, izvēloties vienu no sev piemērotākajiem veidiem: 

1) pieteikuma anketu aizpildot elektroniski, kas ir visieteicamākais veids,

2) ierodoties Rekrutēšanas un atlases centrā Rīgā, Krustabaznīcas ielā 9,

Lai atrastu mūsu izvietojumu:
- spied uz saites https://g.page/klustikaravirs,
- vai Google Maps meklētaja logā ieraksti kodu: X5PR+RW Rīga.

3) ierodoties jebkurā regulāro spēku vai Zemessardze vienībā. 

Apmeklētāju pieņemšana Rekrutēšanas un atlases centrā, kā arī regulāro spēku un Zemessardzes vienībās notiek darba dienās no plkst. 09.00 līdz plkst. 16.00. 

Līdzi jābūt derīgam personu apliecinošam dokumentam – pasei vai personas apliecībai.

Anketas aizpildīšana un iesniegšana

Atkarībā no ierīcē, kurā aizpildīsi pieteikuma anketu profesionālajam dienestam, pieejamās programmatūras jālejuplādē viena divām piedāvātajām anketām:

1) ja ierīcē ir Abode Acrobat Reader, jālejuplādē anketa “Pieteikuma anketa aizpildīšanai Abode Acrobat Reader (ieteiktā)”, kas ir piemērota aizpildīšanai viedierīcē,

2) ja ierīcē ir Microsoft Word, jālejuplādē anketa “Pieteikuma anketa aizpildīšanai Microsoft Word”, kas piemērota aizpildīšanai datorā. 

Pieteikuma anketu jāsaglabā ierīcē, kur to arī jāaizpilda, precīzi norādot visu tajā pieprasīto informāciju.

Nepieciešamības gadījumā noskaties video pamācību, kā aizpildīt pieteikuma anketu.

Pirms anketas iesniegšanas jāpārliecinās, vai tajā norādītā informācija (īpaši - vārds un uzvārds, personas kods, tālruņa numurs un e-pasta adrese) ir pareiza. 

Aizpildīto pieteikuma anketu jāiesniedz Rekrutēšanas un atlases centram, to nosūtot uz e-pasta adresi rekrutesana@mil.lv

Nosūtot uz e-pasta adresi, anketa nav jāparaksta. To varēs parakstīt, pirmo reizi ierodoties Rekrutēšanas un atlases centrā. 

Pēc anketas iesniegšanas divu – triju dienu laikā Rekrutēšanas un atlases centrs informēs par turpmāko rīcību, tāpēc šajā laikā regulāri jāpārbauda savs pieteikuma anketā noradītais e-pasts.