Aktualitātes|Par NBS|Dienests|Personālsastāvs|Vienības|Operācijas|NBS rezerve|Rekrutēšana|Mediji
Resursi un rīki
Oficiālā vēstule
Jautā rekrutētājiem!
Tavai drošībai!
Fotogalerija
Video galerija
Normatīvie akti
Iepirkumi
Līgumi
Amatpersonu atalgojuma datu bāze
Vakances
Kontaktinformācija
Saites
Meklēšana
Saistītās iestādes
NBS Apvienotais štābs
Sauszemes spēku kājnieku brigāde
Jūras spēku flotile
Gaisa spēku aviācijas bāze
Mācību vadības pavēlniecība
Nodrošinājuma pavēlniecība
Militārā policija
Speciālo uzdevumu vienība
Štāba bataljons
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija
Latvijas Republikas Zemessardze
Nacionālie bruņotie spēki / Vienības / Mācību vadības pavēlniecība / Sporta klubs / Pasākumi / NBS ČEMPIONĀTA KOMANDIERIEM UZVARU IZCĪNA SPECIĀLO UZDEVUMU VIENĪBAS KOMANDLEITNANTS STAŅISLAVS LEIMANIS
NBS ČEMPIONĀTA KOMANDIERIEM UZVARU IZCĪNA SPECIĀLO UZDEVUMU VIENĪBAS KOMANDLEITNANTS STAŅISLAVS LEIMANIS

Šā gada 26. februārī Rīgā, “AURORA” šautuvē norisinājās NBS čempionāts šaušanā komandieriem, kurā piedalījās 45 Zemessardzes un NBS regulāro vienību komandieri, augstākie un vecākie virsnieki.

Šaušanā ar dienesta pistoli bija jāveic vingrinājums DP3, attālums līdz mērķim 25 metri, mērķis - melnais aplis. Pēc piešaudes sērijas, dalībniekiem bija jāveic 3 ieskaites sērijas, 10 šāvieni piecās minūtēs katrā sērijā.

Kopējā vērtējumā labāko rezultātu uzrādīja komandleitnants Staņislavs Leimanis (Speciālo uzdevumu vienība) - 267 punkti (pa sērijām 89; 88 un 90), otrā vieta ar rezultātu 265 punkti (94; 84 un 87) pulkvežleitnantam Andrim Kniplokam (Zemessardze), bet bronzas medaļu ar rezultātu 264 punkti (84; 90 un 90) izcīnīja pulkvežleitnants Agris Ozoliņš (Sauszemes spēku Kājnieku brigāde).

Atsevišķi tika vērtēti un apbalvoti vienību komandieri. Uzvaru komandieru vērtējumā izcīnīja komandkapteinis Valdis Stanka (Jūras spēku flotile) - 260 punkti (83; 88 un 89). Otrajā vietā ar rezultātu 257 punkti (84; 86 un 87) ierindojās pulkvežleitnants Juris Ušackis (Speciālo uzdevumu vienība), bet bronzas godalga pulkvedim Tālim Majoram (Militārā policija) ar rezultātu 233 punkti (72; 80 un 81).

 

Aktuālās saites
© Nacionālie bruņotie spēki 2010, Adrese: Kr.Valdemāra ielā 10/12, Rīgā, LV – 1473