Aktualitātes|Par NBS|Dienests|Personālsastāvs|Vienības|Operācijas|NBS rezerve|Rekrutēšana|Mediji
Resursi un rīki
Tavai drošībai!
Fotogalerija
Video galerija
Normatīvie akti
Iepirkumi
Līgumi
Amatpersonu atalgojuma datu bāze
Vakances
Kontaktinformācija
Saites
Meklēšana
Saistītās iestādes
NBS Apvienotais štābs
Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde
Jūras spēki
Gaisa spēki
Mācību vadības pavēlniecība
Nodrošinājuma pavēlniecība
Militārā policija
Speciālo uzdevumu vienība
Štāba bataljons
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija
Latvijas Republikas Zemessardze
Nacionālie bruņotie spēki / Aktualitātes / Informācija presei / Bruņoto spēku komandieris apmeklēs Zemessardzes Kiberaizsardzības vienību
Bruņoto spēku komandieris apmeklēs Zemessardzes Kiberaizsardzības vienību

Rīt, 6.jūnijā, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš apmeklēs Zemessardzes Kiberaizsardzības vienību, lai ar tās komandieri majoru Ivaru Erčumu pārrunātu ar vienības specifiku saistītus jautājumus un pašreizējos izaicinājumus kiberdrošības jomā, kā arī Kiberaizsardzības vienības ekspertu iesaisti Eiropas informācijas tehnoloģiju drošības mācībās “Cyber Europe 2018”.

“Kiberaizsardzības vienības profesionalitātes latiņa ir pacelta ļoti augstu, ko apliecina vienības ekspertu zināšanu un kompetences augstais novērtējums no mūsu sadarbības partneriem un sabiedrotajiem spēkiem. Ņemot vērā mūsdienu izaicinājumus informācijas telpas drošībā, bruņotie spēki pievērš un turpinās pievērst pastiprinātu uzmanību ar kiberdrošību saistītajiem riskiem un šo risku mazināšanas iespējām,” norāda ģenerālleitnants L.Kalniņš.

Zemessardzes Kiberaizsardzības vienības galvenais mērķis ir attīstīt spējas, lai sniegtu atbalstu Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijai (CERT.LV) un Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanā un radušos seku pārvarēšanā kibertelpā.

Vienības izveide tika uzsākta 2013. gadā 30. jūlijā ar aizsardzības ministra pavēli par tās iekļaušanu Nacionālo bruņoto spēku struktūrā.


Informāciju sagatavoja: 
majore Sandra Brāle
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļa
Tālrunis: 29295730, 67335135
E-pasts: sandra.brale@mod.gov.lv 


Aktuālās saites
© Nacionālie bruņotie spēki 2010, Adrese: Kr.Valdemāra ielā 10/12, Rīgā, LV – 1473