Aktualitātes|Par NBS|Dienests|Personālsastāvs|Vienības|Operācijas|NBS rezerve|Rekrutēšana|Mediji
Resursi un rīki
Tavai drošībai!
Fotogalerija
Video galerija
Normatīvie akti
Iepirkumi
Līgumi
Amatpersonu atalgojuma datu bāze
Vakances
Kontaktinformācija
Saites
Meklēšana
Saistītās iestādes
NBS Apvienotais štābs
Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde
Jūras spēki
Gaisa spēki
Mācību vadības pavēlniecība
Nodrošinājuma pavēlniecība
Militārā policija
Speciālo uzdevumu vienība
Štāba bataljons
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija
Latvijas Republikas Zemessardze
Nacionālie bruņotie spēki / Aktualitātes / Informācija presei / Svinīgā pasākumā pasniegs NATO Labdarības tirdziņa čeku un pateiksies uzņēmējiem
Svinīgā pasākumā pasniegs NATO Labdarības tirdziņa čeku un pateiksies uzņēmējiem

Rīt, 4. aprīlī, plkst. 12.00 Aizsardzības ministrijā norisināsies NATO Labdarības tirdziņa svinīgais pasākums, kura laikā tiks pasniegts čeks atbalstu ieguvušajam labdarības projektam no Latvijas.

Pasākumā piedalīsies Aizsardzības ministrijas parlamentārais sekretārs  Viesturs Silenieks un Latvijas militārā pārstāvja NATO un Eiropas Savienībā vietnieks pulkvedis  Didzis Nestro ar kundzi Arnitu Nestro.

Aizsardzības ministrijas parlamentārais sekretārs  pasniegs 8397,78 eiro vērtu čeku biedrībai “Karosta Kids”, kas saziedotos līdzekļus izmantos telpu labiekārtošanai.  Biedrība “Karosta Kids” darbojas Liepājā un sniedz daudzpusīgu atbalstu riska grupas ģimenēm, bērniem un jauniešiem.

Tāpat V. Silenieks pateiksies uzņēmējiem, kuri ar savām precēm ir atbalstījuši Latvijas stendu NATO Labdarības tirdziņā.

Līdzekļu vākšana labdarības projektiem norit visu gadu, gan piesaistot ziedojumus, gan rīkojot, piemēram, mākslas priekšmetu, rotu vai kūku tirdziņus, un NATO Labdarības tirdziņš ir visa gada kulminatīvais pasākums.

Pērn NATO rīkotajos labdarības pasākumos un novembrī notikušajā NATO Labdarības tirdziņā piedalījās 42 valstis, un kopumā tika iegūti 222 998 eiro, no kuriem Latvijas pienesums ir gandrīz 6000 eiro. 

2017. gadā iegūtos līdzekļus šogad paredzēts piešķirt 11 labdarības projektiem Beļģijā un 23 starptautiskiem labdarības projektiem.

NATO Labdarības tirdziņā Briselē Latvija piedalās no 2004. gada, piedāvājot tradicionālos produktus – Latvijas rupjmaizi, piparkūkas, cepumus, konfektes, sukādes, biezpiena sieriņus, alu, balzāmu, koka rotaļlietas, keramiku un lina izstrādājumus. Savukārt ar Latvijas viesnīcu īpašnieku atbalstu Latvija jau piekto gadu pēc kārtas kā īpašu balvu NATO Labdarības tirdziņa loterijai piedāvāja iespēju divām personām divas naktis pavadīt viesnīcās.

NATO Labdarības tirdziņš tiek organizēts jau kopš 1968. gada ar mērķi vākt līdzekļus labdarības projektiem, pārdodot uzņēmēju ziedotās preces.

Informāciju sagatavoja:
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļa
Tālrunis: 67335045
E-pasts: prese@mod.gov.lv

Aktuālās saites
© Nacionālie bruņotie spēki 2010, Adrese: Kr.Valdemāra ielā 10/12, Rīgā, LV – 1473