Aktualitātes|Par NBS|Dienests|Personālsastāvs|Vienības|Operācijas|NBS rezerve|Rekrutēšana|Mediji
Resursi un rīki
Tavai drošībai!
Fotogalerija
Video galerija
Normatīvie akti
Iepirkumi
Līgumi
Amatpersonu atalgojuma datu bāze
Vakances
Kontaktinformācija
Saites
Meklēšana
Saistītās iestādes
NBS Apvienotais štābs
Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde
Jūras spēki
Gaisa spēki
Mācību vadības pavēlniecība
Nodrošinājuma pavēlniecība
Militārā policija
Speciālo uzdevumu vienība
Štāba bataljons
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija
Latvijas Republikas Zemessardze
Nacionālie bruņotie spēki / Aktualitātes / Informācija presei / Aizsardzības nozares vadība piedalīsies Latvijas Kara muzeja Aktivitāšu centra atklāšanā
Aizsardzības nozares vadība piedalīsies Latvijas Kara muzeja Aktivitāšu centra atklāšanā

Piektdien, 10. novembrī, plkst. 11.00, aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis un Nacionālo bruņoto spēku vadība piedalīsies Latvijas Kara muzeja Aktivitāšu centra svinīgajā atklāšanā.

Latvijas Kara muzeja Aktivitāšu centrā bērni un jaunieši izzinošu spēļu veidā varēs iegūt zināšanas par Latvijas valsts un armijas vēsturi. Vienlaikus Aktivitāšu centrs būs mūsdienīga un viegli pielāgojama zināšanu iegūšanas vide dažāda vecuma auditorijām, un tajā paredzēts rīkot arī mūžizglītības un kultūras pasākumus pieaugušajiem.

Pēc Aktivitāšu centra atklāšanas aizsardzības nozares vadība kopā ar skolēniem piedalīsies akcijā “Uzdāvini lentīti”, lokot sarkanbaltsarkanās lentītes.

Akciju “Uzdāvini lentīti” rīko Aizsardzības ministrija un Latvijas Kara muzejs, un tās laikā ikviens ir aicināts salocīt sarkanbaltsarkano lentīti sev, saviem tuviniekiem, kā arī, lai to kādam uzdāvinātu. Akcija Latvijas Kara muzejā norisinās no 6. līdz 11. novembrim.

Šogad akcijā “Uzdāvini lentīti” iesaistās ne tikai tūkstošiem skolēnu, bet arī bērnu namu un pansionātu iemītnieki, kuri gan saņem, gan dāvina lentītes.

Akcijas dalībnieki aicināti iemūžināt lentīšu locīšanu un dāvināšanu fotogrāfijās vai video, lai dalītos ar tiem sociālajos tīklos ar mirkļbirku #uzdavinilentiti un kopīgi vairotu svētku noskaņu.

10. un 11. novembrī no plkst. 10.00 līdz 22.00 Latvijas Kara muzejā un laukumā pie Pulvertorņa būs skatāma arī Latvijas un sabiedroto militārās tehnikas un ekipējuma izstāde, kā arī varēs uzzināt par dienesta iespējām Nacionālajos bruņotajos spēkos.

11. novembrī, Lāčplēša dienā, no plkst. 17.00 līdz 21.00, laukumā pie Pulvertorņa notiks koncerts, kurā piedalīsies Zemessardzes koris “Stars”, Saldus akordeonistu ansamblis, kapella “Luste”, Āgenskalna Valsts ģimnāzijas koris un Juris Kulakovs, grupa “Sus Dungo” un grupa “The Sudden Light”.

Lāčplēša dienu gaidot, Aizsardzības ministrija jau tradicionāli aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju nēsāt pie apģērba sarkanbaltsarkano lentīti, kas norāda uz 1919. gada 11. novembri, kad tika izcīnīta izšķirošā uzvara pār Bermonta karaspēku.

 

Informāciju sagatavoja:
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļa
Tālrunis: 67335045
E-pasts: prese@mod.gov.lv

Aktuālās saites
© Nacionālie bruņotie spēki 2010, Adrese: Kr.Valdemāra ielā 10/12, Rīgā, LV – 1473